Nasza marka od lat specjalizuje się w uzyskiwaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są stawiane z właściwej gatunkowości materiałów. Zadbaliśmy o najmniejsze szczególiki. Burty naszych przyczep są aluminiowe, jakkolwiek, powierzchnia transportowa przyczepy została zamierzona ze sklejki antypoślizgowej, w tym ponadto, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są urzeczywistniane z niemałej klasy blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej czy też kombinacji płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Oprócz tego, w każdej z przyczep są założone zaciski ładunkowe, tak aby w nośny system było można dostawiać jakikolwik podgatunków tworzyw.

Na ponadprogramowe zamówienia konstruujemy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest wyekwipowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu środkowi nasze przyczepy mogą paralelnie służyć jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej propozycji zalecamy przyczepę uchylną, uwzględniającą mechanizm siłownika hydraulicznego, wówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do translokowania środków lokomochi, dodatkowo do przewozu wszelkich machin specjalistycznego zastosowania.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nietradycyjną kontrofertą jak też, skorzystania z promocji.