Tej wiosny kusi mojego męża reorganizacja kuchni w starym miejscu. Dom budowałam wiele lat wstecz, tak więc większość sprzętów w owym już zdążyło się zepsuć i kwalifikuje się do renowacji, ale chcę spróbować od remontu kuchni, a w następnej kolejności remont łazienki.

No to zaczynamy!

Kuchnia w pierwszym rzucie, ponieważ jednak w kuchni zużywam bez liku czasu. Jest ona sprzężona z jadalnią i najbliżsi goście miast gościć w saloniku wędrują za mną do kuchni i w zasadzie tu podejmuję w końcu przyjaciół. Czyli nie dość, że spędzam w kuchni mnóstwo godzin, to na dodatek powinno to stać się pomieszczenie sztandarowe. Założyłam, że podmienię zlew na inny, baterię nad zlewem i szczególnie zamontuję inne umeblowanie, i wspólnie z owym zmywarkę do naczyń i piecyk indukcyjną i chłodziarkę zabudowane w meblach.

Więc stanie się to przebudowa całościowa domowej kuchni, która osiągnie w ten sposób wręcz nieszablonowy wizerunek. Kupiłam umeblowanie w kolorach brązowych i beżowych, lecz płytki nad zlewem i na posadzce będą beżowo-kremowe. Począć remont trzeba będzie od kupienia mebli, albowiem na nie sporo się wyczekuje, i później mogę otworzyć klejenie glazury na ziemi i nad blatem roboczym i pokrywanie farbą ścian.Wszystko dostaliśmy w firmie Eko Płyta.

Po szlifowaniu i malowaniu przyjdzie pan od mebli i po jego wyjściu kuchnia wyjdzie wręcz nieznana Jedynym defektem będzie to, iż jadalnia przy owej dziewiczej kuchence może wyglądać bardzo nie najlepiej i następnie powinno się będzie zamienić również jej dekorację.

Ofertę firmy Eko Płyta sp. z o.o. znajdziesz tutaj: http://ekoplyta.com.pl/nasza-oferta.html