Namawiamy uprzejmie Państwa do nabycia należytego kompletu, klamki z rozetą.

Ten nieporównywalny komplet bodajże przysporzy się Tobie do wrót toaletowych, lecz może posłużyć jeszcze do wrót pokojowych. Uchwyt a rozeta w całości została okryta fenomenalnie gatunkowym metalem bez żadnych detali plastikowych. Do zestawu przyłączamy także trzpień w gabarycie generalnym oraz komplet śrub montażowych, do których dołączono wkręty a śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór którego, wchodzi klamka a rozeta, jest możliwość wyboru rozety z wkładką na klucz, bądź blokadą do drzwi wc. Nasze klamki natomiast rozety posiadają kolorowe wykończę, w tonacji satyny czy chromu. Do któregokolwiek modelu klamek, nasza spółka dodaje dwunastomiesięczną gwarancję.

Cały komplet możemy do Państwa przesłać w estetycznym etui. Nasze uchwyty rozróżnia sławetne zespolone z bardzo dostępną zapłatą na rynku. Pilnie dzisiaj zachęcamy Państwa do zakupu. Polecenie wolno dostarczyć za poparciem naszej strony internetowej na której należy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy albo telefonując na poniższy numer telefonu. Gorąco namawiamy.