Poddasze nie przesadnie wysokie ale zawsze to poddasze, wymyśliłem schodki toteż i balustrady wydało się są niezbędne by nie sprowokować kraksy. Trochę zastanawiałem się, że balustrady to nie jest sprawa na ogromny kłopot ale jak to zazwyczaj trafia się detale przeskoczyły wyobrażenia.

Drzwi- a Ty o jakich marzysz drzwiach?

Początek to decyzja jak mają wyglądać balustrady wolimy.Po namyśle zdecydowałem się na balustrady dębowe. Powinny być.wytrzymałe i przyjemne, uznałem że najlepsze będą balustrady dębowe. Kilkanaście siniaków.zaoszczędzę, balustrady drewniane są nieprzejednane nie jak te z aluminiowe. Są jednak ciepłe i bardziej ekologiczne.

Trudność montażu balustrad

Naprawdę to nic zakręconego, toć balustrady jak myślałem to poręcz, jakiekolwiek słupki,wsporniki zaślepki i co tam jeszcze i wystarczy. A tu nic bardziej mylnego. Każdy składnik występuje w wielu różnorodnych rodzajach, mniej lub bardziej funkcjonalne, balustrady to poręcze i słupki ale również rozety – tysiące decyzji dominujący stres jednakowoż przyjemność niebywała. Wybrałem. Następny rozdział to montaż. Podjąłem próbę. Wyszło raczej słabo, skutek może być ale odczucia bezpieczeństwa nie było. Umówiłem fachowców i było rzecz jasna bez liku dziania się nie mniej skutek więcej niż korzystny. Ucierpiały finanse – ale już bądź co bądź doszedłem do siebie.