Witamy Ciebie w naszym sklepie. Mamy do zaoferowania najdoskonalszej odmiany doczepkę kempingową. Jeśli poszukujecie Państwo nieposzlakowanej doczepy, która ma poskutkować na lata wtenczas proponujemy do kupna typu przyczepy z aktualnego roku. Dlaczego właśnie ową doczepę wystawiamy?

Mianowicie, dokładnie ten gatunek doczepy pozostał wymyślony w myśl największego szychu dla jego kontrahentów.

Nasza doczepa kempingowa posiada klimatyzację dachową, tryb ogrzewania, telewizor, dywaniki trafnie ułożone do rozmiaru przyczepy, parkiet na posadzce, zbiornik z gorącą wodą, namiastkę pierwotnego kominka oraz dodatkowo lakierowane przody.

Plus, w urządzeniu naszej doczepy odnajdą Państwo bezmierną kuchnię, imponujące drewniane sprzęty z wbudowanym oświeceniem, drzwi natomiast okna z zasłoną, praktyczne łóżko z jedwabistym materacem, a dodatkowo atrakcyjną wersalką przeznaczoną dla gości. Jeśli chodzi o właściwość techniczną naszej doczepki to pozostała ona wyposażona w zredukowany schodek wchodzący, ocynkowane amortyzatory, umocnioną konfigurację dachową i armaturę grzejną. Nasza doczepa jest poświęcona na czasochłonne wyprawy. Dzięki niej w dowolnej sekundzie potrafisz nienagannie odpocząć oraz zorganizować się do dalszej eskapady.

Miło namawiamy Cię do obejrzenia naszych przyczep w w sklepach stacjonarnych.