Przede wszystkim po innowacyjnej depilacji laserowej panuje automatyczny obligatoryjny zakaz ogrzewania się na słońcu najmniej kilka weekendów.
To również znaczy, iż skóra po nowoczesnej depilacji laserowej bywa na tyle miękka, że wymaga nadprogramowej obrony przed wiązkami słonecznymi, szczególnie przez prymarne tygodnie.

Stąd współcześnie zaleca się, żeby każdego dnia miejsca rozjaśnione laserem nacierać kremami z niemałym faktorem. Prócz koniecznej asekuracji, warto ciało po pionierskiej depilacji laserowej skrupulatnie nasączać specjalnie do tego uszykowanymi specyfikami.

Po ultranowoczesnej depilacji laserowej zdecydowanie trzeba zatroszczyć o to żeby nie przyzwolić, żeby skóra nawet w minimalnym stopniu stała się podsuszona. Stąd aktualnie, odradza się zużytkowania poprzez naście kwartałów kosmetyków na bazie alkoholu, wszelakiego podtypu ziarnistych peelingów, a także należy mieć na koncentracji, aby po myciu się nie ocierać zbytnio silnie ciała ręcznikiem. Skóra po nowoczesnej depilacji laserowej może być nico rozsierdzona, czasem zarumieniona, tymczasem przywołane objawy mogą wyłącznie ujawnić się poprzez paręnaście godzin zaraz po zakończeniu manewru. Medykamenty łagodzące realnie mogą zdynamizować modernizację ciała po depilacji laserowej.