Nasza firma od lat interesuje się konfiguracją samosterujących drzwi rozsuwanych w mieszkaniach społecznych. Dostarczamy przyzwoitą załogę, zacząwszy od samego wymyślenia drzwi poprzez ich skonstruowanie, przywóz oraz montaż.

Zarazem, wszystkie nasze artykuły są uchronione dozgonną gwarancją. Wyprzedaż naszych produktów przeprowadzamy w zakresie całego terenu. Owo co ukazuje nasze samoczynne drzwi, toteż celne ich dopracowanie.

Napęd naszych drzwi przesuwnych został tak stworzony aby zapewnić jak najmniejszą wysokość montażową, dzięki której jest realne zręczne ukrycie silnika w fasadzie. Takie rozwiązanie rozwija atuty estetyczne całych drzwi.

Ponadto nieduża wielkość montażowa umożliwia rozbudowanie wysokości przejścia, a drzwi stają się wydatnie wartościowe. Z pomocą modułowej sylwetki drzwi jesteśmy w stanie nadzwyczajnie ograniczyć moment adaptacji montażu. Wyjątkową korzyścią naszych drzwi jest wielofunkcyjna tafla montażowa, która pozwoli na umocowanie napędu na którymkolwiek gatunku ścian bądź fasad. Już dzisiaj inwitujemy Ciebie do naszych salonów, w jakich znajduje się ogromna gama naszych produktów.

Z nami uda się Tobie wyselekcjonować niezastąpione drzwi automatyczne rozsuwane do każdego pomieszczenia.