Klamki ze stali kwasoodpornej są jedynym klasycznym rozwiązaniem dla wrót zewnętrznych kiedy również wewnętrznych. Ten wyrób świetnie nada uroku także całemu budynkowi jak zaś wnętrzu mieszkania.

Klamki dokonane ze stali kwasoodpornej są zwłaszcza wyróżniane w lokum o o wyjątkowym nasileniu ruchu. W pomieszczeniach gdzie szczególnie powinno się troszczyć się o higienę takich jak, szkółki, lecznice czy centra komercyjne, wielokroć zużywa się powłoki ze stali nieskazitelnej. Dzięki swoistej powłoce bakteriobójczej na klamkach ze stali rdzoodpornej, jest możliwe zrównanie części jednokomórkowców. W naszej rozpiętości wytworów, zlokalizują Państwo kilkanaście typów uchwytów o niejednolitych wymiarach, zarówno okrągłych kiedy również wydłużonych. Nadto, uzupełniliśmy nasze klamki o różnorakie fasony podkładek, tak by móc w pierwszorzędny sposób zmodernizować do drzwi zaś tła gniazdka.

Zapraszamy Państwa do zaczerpnięcia udziału w quizie, w którym można nabyć klamki ze stali rdzoodpornej, tudzież jeszcze pobudzamy do zwiedzania naszej strony internetowej na jakiej zamieściliśmy wszelkie pokroje uchwytów spośród naszej najmodniejszej kontroferty. Nie zwlekaj, natychmiast dziś umów się z naszymi specjalistami a dopasuj dla siebie ekspresyjną klamkę.