Przeciętny człowiek domowym garażu lub gospodarczym warsztacie ma z reguły komplet niezbędnych narzędzi. Czasem mam przeczucie, że od ich ilości jest zależny poziom męskości różnych panów.

klucz pneumatyczny KingTonyTak jakby to narzędzia sprawiały, że stają się menami, a nie ich charakter, stanowisko do kłopotów i ogólne traktowanie do sytuacji partnerskich.

Prawdziwy mężczyzna posiada paletę prostych narzędzi, jakie pozwalają dominować nad wątpliwościami stolarskimi w mieszkaniu i w garażu. Do owych niezbędnych narzędzi ewidentnie należy francuz, wkrętarka, piła, suwmiarka, i w garażu pożądany bywa podnośnik samochodowy i klucz pneumatyczny. Prawdziwy pan potrafi posłużyć się nimi w prawidłowy sposób, zgodny z zastosowaniem, a z rzadka nawet w wyjątkowy sposób nie domyślny przez wytwórcę.

Używa ich do niewielkich reperacji w domku i w wehikule, z jakimi białogłowa na ogół nie potrafi się uporać, z wyjątkiem takich niewiast, dla których taka wkrętarka lub suwmiarka nie stanowią problemu i jakie potrafią własnym sumptem wymienić felgę w aucie, w czym korzystny okazuje się podnośnik samochodowy. Supermarket z narzędziami w każdym razie bywa takim sklepem, wobec którego zwyczajny gościu nie minie chłodno, jednakowo jak płeć słaba nie ominie biernie w sąsiedztwie magazynu z ubraniami.

Nierzadko trzeba było czekać aż mój facet poogląda sobie narzędzia i pobaje o nich ze sprzedawcą, nawet gdy wcale właśnie nie musi sprawić sobie np. klucza pneumatycznego.