Świetnie zmontowana witryna internetowa jest fundamentalnym detalem poprawnego SEO, ażeby, jednak tak się stało, trzeba użyć odpowiednie strategie przypasowane do prywatnych możliwości. Miejsce w klasyfikacji Google jest zależne od poprawnie zrobionej witryny internetowej a również od przyzwoicie umieszczanych na niej elementów. Wszakże, ażeby strona była łatwa do obejrzenia, trzeba zastosować się do paru zasad montażu witryny internetowej.<!–more–> Prymarny wymóg to właściwie zatytułowana strona internetowa. Od tego elementu konstrukcji witryny zależy jak w wyszukiwarce Google będzie prezentowała się nasza witryna. Ponadto, kompetentne zatytułowanie witryny internetowej umożliwia wejście do ręcznych modyfikacji tytułów dla każdorazowej witryny internetowej w obszarze wyselekcjonowanej strony.

Szczególnie ważne, aby spamiętać, że należy wciąż unikać nieruchomych elementów tytułów jak na wzór logo marki z z samego przodu tytułu. Natomiast odległa reguła to utrzymanie odpowiedniej ilości liter w opisie, które nie winny przekraczać kilkunastu. Ażeby sobie uprościć zlecenie, najkorzystniej dostosować się do zasady przy strukturze witryny, iż tytuł powinien mieć najważniejsze frazy podstawowe dla wybranej witryny internetowej.

I tak w wypadku witryny, która dotyczy produktu w hipermarkecie internetowym, tytuł będzie nawiązywał do opisu owego towaru, natomiast na sposobnośc witryny usługowej, w opisie powinniśmy dołączać nazwę usługi i ponadto dopisać miasto lub umiejscowienie, kiedy może dokonać się wskazana uprzejmość.