Z przyjemnością przyjmujemy Ciebie w naszym markecie. Mamy do zaoferowania najdoskonalszej odmiany przyczepę kempingową. Jeżeli szukacie Państwo kapitalnej doczepy, jaka ma pomóc na lata wtenczas zachęcamy do kupna typu doczepy z aktualnego roku. Dlaczego właśnie niniejszą doczepę radzimy? Mianowicie, akurat tenże typ doczepy został wymyślony w ideę najdoskonalszego splendoru gwoli jego kontrahentów.

Nasza doczepa kempingowa posiada klimatyzację dachową, tryb grzania, telewizor, kobierczyki dogodnie ułożone do formatu doczepy, parkiet na podłodze, bojler z letnią wodą, podróbkę prawdziwego komina natomiast ponadto lakierowane przody.

Ekstra, w umeblowaniu naszej doczepki wykryją Państwo swobodną kuchnię, estetyczne drewniane meble z wkomponowanym oświetleniem, drzwi natomiast okna z moskitierą, miękkie posłanie z aksamitnym materacem, a dodatkowo markową wersalką dedykowaną gwoli pasażerów. Jeśli chodzi o stronę machinalną naszej doczepki to została ona wyposażona w obniżony szczebel wejściowy, ocynkowane resory, wzmocnioną konstrukcję dachową również armaturę grzewczą. Nasza doczepka jest poświęcona na przewlekłe wyprawy. Dzięki niej w dowolnej sekundzie możesz okazale odpocząć i zorganizować się do dalszej eskapady.

Uroczo zapraszamy Cię do obejrzenia naszych przyczep w w sklepikach stacjonarnych.