Nasza korporacja od lat zajmuje się konfiguracją samosterujących drzwi przesuwnych w miejscach miejskich. Dajemy uczciwą obsługę, rozpocząwszy od samego zaplanowania drzwi przez ich wytworzenie, przewóz oraz montaż.

Jednocześnie, jakiekolwiek nasze wyroby są ochronione dożywotnią gwarancją. Wyprzedaż naszych produktów prowadzimy w obwodzie całego kraju. Owo co ujmuje nasze automatyczne drzwi, to mistrzowskie ich dopracowanie.

Motor naszych drzwi przesuwnych został tak zrealizowany by zagwarantować jak najmniejszą wielkość montażową, dzięki której jest dopuszczalne zręczne skrycie silnika w fasadzie. Takie rozwiązanie poprawia atuty stylowe wszystkich drzwi.

Dodatkowo niska wielkość montażowa zapewnia zwiększenie wysokości przejścia, a drzwi stają się niesłychanie praktyczne. Z pomocą modułowej platformy drzwi jesteśmy w stanie niesamowicie obciąć tok produkcji montażu. Gigantyczną korzyścią naszych drzwi jest wielofunkcyjna płyta montażowa, która pozwala na przymocowanie silnika na dowolnym sorcie ścian czy fasad. Już dziś nakłaniamy Ciebie do naszych salonów, w których figuruje dalekosiężna gama naszych artykułów.

Wspólnie z nami uda się Tobie dostosować fantastyczne drzwi automatyczne rozsuwane do któregokolwiek lokum.